1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
17 Квітня 2017 / 113 просмотров

Чому потрібно контролювати, те чим ми дихаємо?

Вченими було доведено, що повітря в приміщенні в чотири рази брудніше і більш токсична зовнішнього повітря. Особливо гостро проблема якості повітря в приміщеннях стала в останні десятиліття, з початком використання металопластикових вікон і обшивки зовнішніх стін для економії тепла. Відсутність хорошої вентиляції та зменшення надходження свіжого повітря підвищує концентрацію шкідливих речовин в приміщенні і може бути причиною поганого самопочуття і виникнення різних захворювань.

Дослідити якість повітря в житловому приміщенні на вміст летких органічних сполук особливо рекомендується під час ремонту або ж відразу після його завершення тому багато шкідливі хімічні сполуки можуть випаровуються з оздоблювальних матеріалів протягом довгих років після ремонту.

Джерелом шкідливих випарів у Вашому домі можуть бути меблі, ламінат, шпалери, лінолеум, килимові покриття, ПВХ панелі, ДСП, ДВП, фанера, пінопласт, пінополістирол, а також ароматизатори і освіжувачі, і інша побутова хімія. Особливо небезпечними речовинами, що містяться в оздоблювальних матеріалах, є фенол і формальдегід. Їх джерелами найчастіше є фенолформальдегідні смоли, які використовують у виробництві меблів, пластика, фарб, текстилю.
Фенол відноситься до високотоксичних речовин. При тривалому вдиханні навіть малих доз фенолу відбувається порушення роботи нервової системи. Може спостерігатися швидка стомлюваність, погіршення пам’яті, головний біль, запаморочення, блідість, нудота, чхання, кашель, алергія та інші розлади здоров’я.

Формальдегід канцерогенну і токсична речовина. Міжнародним агентством з дослідження раку доведено що формальдегід підвищує ризик виникнення ракових пухлин. При тривалому вдиханні формальдегід негативно впливає на нервову систему, шкіру, очі, дихальні шляхи, репродуктивні органи. Формальдегід викликає такі розлади здоров’я як занепад сил, депресія, порушення сну, головний біль, блідість, дерматит, екзема, кон’юнктивіт, бронхіальна астма, алергія.

Багато інші шкідливі хімічні речовини здатні накопичуватися в організмі і поступово отруювати його. Тому, негативний вплив забрудненого повітря на здоров’я людини може проявлятися не відразу, а після деякого часу. В результаті, неякісні меблі і матеріали для внутрішнього оздоблення будинку, можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.
Також якщо у Вашому будинку був розбитий градусник або лампа денного світла, Вам потрібно провести дослідження повітря на ртуть. При виявленні парів ртуті ми проведемо демеркуризацію приміщень тобто видалення ртуті і знешкодження ртуті у Вашому домі.

Таким чином, вчасно вжиті заходи, допоможуть виявити джерела забруднення атмосфери Вашого будинку, запобігти серйозним захворюванням і зберегти Ваше здоров’я!

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: