1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
17 Квітня 2017 / 162 просмотров

Для чого потрібна розробка хімічних складів і хімічних технологій?

Для початку, давайте розберемося, що ж означає термін «рецептура»?

У тлумачному словнику Ожегова дано таке визначення. “Рецептура – склад і спосіб виготовлення суміші речовин, у тому числі лікарських засобів.” Іншими словами, це інформація про кількісний хімічний склад матеріалу, товару, вироби, а також сировини з якого вони виготовляються. Не варто плутати рецептуру з технологічною картою, в якій наводиться опис технології виготовлення речовини, матеріалу, суміші.

Через падіння курсу гривні по відношенню до американського долара і євро імпортні товари сильно подорожчали. Ціни зросли, як на кінцеву продукцію (побутові хімічні товари, будівельні та хімічні суміші, косметика, продукти харчування), так і на імпортну сировину для її виготовлення. Звичайно ж, це негативно позначилося на рентабельності компаній, які використовують зарубіжне хімічна сировина, інгредієнти та матеріали на своєму виробництві.

Як збільшити прибутковість Вашого підприємства?

Відповідь проста – Ви можете замінити дорогі імпортні компоненти на їх дешеві вітчизняні аналоги. Переваги такого рішення очевидні. Крім того, що аналоги імпортних інгредієнтів дешевше, Ви також позбудетеся від турбот з митницею. Досвід показує, що більш дешеві аналоги українського виробництва часто не поступаються їм за своїми властивостями і якістю. Тому, розробка аналогів вітчизняного виробництва дозволить Вам знизить витрати і підвищити прибутковість Вашого бізнесу.

Ви змушені підвищувати ціни на свої товари і послуги, використовуючи дорогі імпортні матеріали? Через це Ви втрачаєте клієнтів, а Ваші продажі падають?

Компанія УкрХімАналіз розробить для Вас рецептури хімічних складів, які за якістю не поступатимуться дорогим закордонним аналогам, але будуть значно дешевше їх.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: