1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
13 Грудня 2017 / 218 просмотров

Кількісний та якісний хімічний аналіз: де замовити?

Якщо ви живете у великому місті, то питання чистоти води і повітря стоїть особливо гостро. На жаль, всі принади цивілізації відображаються на стані навколишнього середовища. Але турботу про здоров’я ніхто не відміняв. Саме тому актуальним є кількісний і якісний хімічний аналіз води і повітря.

Якісний і кількісний хімічний аналіз

Якісний хімічний аналіз будь-якого зразка передбачає визначення того, які саме речовини знаходяться в його складі. Існують державні санітарні норми, які регулюють показники, що підлягають обов’язковому контролю. Так, наприклад, у воді регулюється вміст азоту, хлору, заліза, сульфатів, важких металів і т.п. У пробах повітря досліджують наявність аміаку, формальдегіду, небезпечних летких органічних сполук і т.п.

Кількісний хімічний аналіз визначає скільки саме того чи іншого речовини знаходиться в досліджуваному зразку. Отримані показники порівнюють з гранично допустимими нормами. І вже, виходячи з цього, робиться висновок, наскільки вода, повітря, грунт відповідають стандарту і чи безпечні вони.

Для чого робити хімічний аналіз?

Сертифікована хімічна лабораторія «УкрХімАналіз» проводить кількісний і якісний хімічний аналіз води, повітря, грунту і т.п.

Надані вами або відібрані співробітниками зразки будуть перевірені на відповідність Державним санітарним нормам.

Коли може виникнути необхідність зробити хімічний аналіз? Це необхідно не тільки підприємствам, але і звичайним громадянам, адже всі хочуть пити якісну воду і дихати чистим повітрям. Наприклад, ви хочете встановити систему очищення води в квартирі. Щоб правильно підібрати прилад, необхідно знати, які речовини містяться у воді з вашого водопроводу. Наприклад, якщо проблема тільки в надмірній жорсткості води, буде досить фільтра-пом’якшувача і можна обійтися без дорогої системи очищення. Якщо ж воду забракували з більш серйозної причини (перевищений вміст фенолів, хлору, мікробіологічні показники і т.д.), то необхідний більш складний фільтр.

Також хімічна лабораторія може провести кількісний та якісний хімічний аналіз бутильованої води, яку ви зазвичай купуєте в магазині. Якщо хочете бути впевнені в її якості, то здайте воду на перевірку.

Розглянемо ще один приклад: ви зробили ремонт, купили нові меблі. Але вас і ваших домашніх почав турбувати сторонній хімічний запах в квартирі. Фахівці хімічної лабораторії «УкрХімАналіз» візьмуть необхідні проби повітря і знайдуть корінь проблеми. Як правило, такі ситуації виникають при використанні не  сертифікованих будівельних матеріалів, дешевих меблів. Це може привести до підвищеного вмісту в повітрі такої небезпечної речовини як формальдегід.

У лабораторії «УкрХімАналіз» ви можете замовити необхідні дослідження, щоб убезпечити себе і своїх близьких.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: