1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...
Компанія “Лабтайм ЛТД” пропонує широкий вибір лабораторного обладнання
12 Квітня 2017 / 256 просмотров

Компанія “Лабтайм ЛТД” пропонує широкий вибір лабораторного обладнання

Загальнолабораторне обладнання представлено як недорогими зразками південно-східних азіатських виробників, так і еталонними виробами провідних європейських.

Віскозиметри і дистилятори, дозатори та цифрові бюретки, мікроскопи і центрифуги, мішалки магнітні і водяні лазні завжди є в наявності.

Компанія “Лабтайм ЛТД” є офіційним представником ряду брендів виробників ваг. “Axis”, “Ohaus”, “Kern”, “Radwag” – загальновизнані виробники вагового обладнання.

Температурне обладнання представлено різними кліматичними камерами, ліофільними сушками, рідинними термостатами і судинами Дьюара.

Лабтайм ЛТД є визнаним авторитетом в оснащенні лабораторій з контролю якості продуктів харчування.

Люміноскопи і трехінелоскопи, мінералізатори і кріоскопи – всі ці прилади лише маленька частина з величезного списку обладнання, які використовуються в м’ясній, молочній та зерновій промисловості.
Устаткування для неруйнівного контролю представлено гріндометром і дефектоскопами, твердомірами і товщиномірами.

На сайті labtime.ua в розділі охорона праці ви зможете знайти душі і фонтани для очей та обличчя, газоаналізатори, люксметри та термогігрометри, барометри і яскравоміри, прилади для радіаційного контролю, шуму, вібрації, а також УФ-радіометри та Метеоскоп.

Наша окрема гордість – це оптичні прилади. Лабтайм ЛТД пропонує фотометри і білизномір, рефрактометри і блискоміри, цукрометри і мутноміри, колориметри і денситометри визнаних експертів виробників США, Німеччини та Японії.

Прилади для подрібнення і гомогенізації (аналізатори ситові, розсіви, грохоти), подільники проб, диспергатори, гомогенізатори, дробарки, млини лабораторні – все це зі складу та під замовлення в найкоротші терміни.

Для проведення контролю якості лікарських засобів ми пропонуємо всілякі хроматографічні колонки, мембранні (шприцеві) фільтри, стандартні зразки ЛЗ і їх домішок, ЛАЛ-реактиви, готові і сухі поживні середовища.

У нас Ви можете купити ВЕЖХ і ГХ колонки Thermo, Grace, Restek, Phenomenex, Supelco, Waters, YMC, GL Sciences, Agilent, Macherey-Nagel, Tosoh, Diacel, Shinwa, Dionex.

ЛАЛ-реактиви, вода, контрольні стандарти, індикатори, картриджі представлені виробником Charles River – Endosafe.

Живильні середовища виробництва Оболенськ, Углич, HiMedia, Scharlau, VWR.

Для дослідження ґрунту чудово підходять Георадари серії “Лоза”, вимірювачі колійності, прилади для визначення показників компресійних властивостей ґрунту, прилади експрес контролю пилоподібних і глинистих часток, індикатори і міцності каменю. Більш детально ви зможете ознайомитись на сайті labtime.ua в розділі Головна → Лабораторні прилади → Устаткування дослідне → Дослідження ґрунтів, будівельних матеріалів.

Для будівельних матеріалів затребувані прилади для вимірювання водонепроникності бетону, рухливості бетону, ареометри для бурових розчинів, визначення питомої поверхні бетону.

Ранцеві і модульні лабораторії, лінійка обладнання для фермерів (овоскопи, компресори, пробовідбірники для зерна).

Лабтайм ЛТД дійсно універсальна надійна лабораторна компанія з індивідуальним підходом до вимоги клієнтів.

Labtime.ua – універсальна лабораторна компанія.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: