1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
17 Квітня 2017 / 102 просмотров

Лабораторні дослідження повітря робочої зони

Чисте повітря на робочому місці має великий вплив на працездатність. Якщо регулярно проводити аналіз повітря робочої зони – можна бути впевненим в його чистоті. Крім того, вчасно виявляється підвищення концентрації шкідливих речовин. Завдяки цьому запобігається забруднення навколишнього середовища, крім того, забезпечується безпека співробітників.

Причини проведення хімічного дослідження

Якщо на виробництві присутні небезпечні і шкідливі фактори, обов’язково потрібно виконувати лабораторні дослідження повітря. Їх обов’язково роблять, коли відкривається новий об’єкт на виробництві. Оцінку виконують на певному робочому місці. Крім того, в статуті підприємства обов’язково прописується, з якою періодичністю виконується аналіз повітря, на які речовини і в яких місцях. Також вимірювання проводять при атестації робочого місця.

Як вибрати виконавця

Вибираючи компанію для дослідження повітря робочої зони, враховують різні чинники. Експерти повинні бути висококваліфікованими, у підприємства має бути власна лабораторія, що пройшла державну акредитацію.

Періодичність відбору проб

Першим орієнтиром для експертів є нормативно встановлені вимоги. Хімічний аналіз повітря робочої зони виконується з різною періодичністю, яка залежить від небезпеки виробництва. При більш високому рівні небезпеки дослідження виконуються частіше.

Повірки можуть бути і позаплановими, коли надходять скарги від співробітників на низьку якість повітря.

Результати аналізу повітря

Фахівцями виявляється, наскільки забруднений повітря і його відповідність нормам. Також оцінюється, як працюють очисні системи і розробляються плани заходів з очищення.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: