1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
12 Квітня 2017 / 167 просмотров

Навіщо потрібен аналіз хімічного складу матеріалу?

Якщо розуміти під цим ідентифікацію та кількісне визначення всіх речовин, присутніх в зразку, то завдання може виявитися нездійсненним. Технічні рідини, зразки, що містять забруднення, або навіть звичайна водопровідна вода є багатокомпонентні суміші, число з’єднань в яких насправді може обчислюватися сотнями. Але важливий момент в тому, що властивості об’єкта, як правило, не залежать від абсолютно всіх речовин, що входять до його складу, а визначаються тільки основними компонентами. Іноді немає навіть необхідності досліджувати детально домішок, досить визначити їх тип або природу походження.

Для того що б, визначити склад речовини, проводиться комплексний хімічний аналіз. Хімічний склад речовини або матеріалу аналізується в кілька етапів. Визначаються цілі, потім роблять якісний аналіз, який і показує склад. Кількісні дослідження проводяться в разі, коли потрібно знати точний зміст цих компонент в речовині.

Цілі подібних досліджень діляться на дві категорії:
1.Ісследованіе речовини. Дослідження проводяться як для створення нових речовин і технологій їх виробництва, так і при розробці аналогів. Наприклад, є дорогий імпортний реагент, який грає ключову роль в створенні товару. Для здешевлення виробництва доцільно розробити вітчизняний аналог.
2. Контроль якості речовини. Такі дослідження широко застосовуються для контролю якості в самих різних областях. Наприклад, в будівництві для того, щоб визначити склад будівельних матеріалів. У харчовій і косметичній галузі так здійснюється контроль якості сировини для виготовлення продуктів і медикаментів. У загальному випадку хімічний аналіз застосовують для визначення якості сировини, проміжних складових і кінцевої продукції.

Також дослідження допоможуть виявити підробку. Не секрет, що підробка продукції і товарів це серйозна проблема. Дослідження дозволять поставити крапки на i.

Результатами комплексного хімічного аналізу є визначення складу речовини, а також кількісних характеристик з’єднань, які в нього входять. Далі ці результати використовуються для розробки рецептур і технологій виробництва.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: