1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
17 Квітня 2017 / 160 просмотров

Навіщо потрібен аналіз ПММ?

В першу чергу – це просто необхідно всім, хто будь-яким чином пов’язаний з автомобілями. Як показує вітчизняна статистика, від 30 до 50% палива в Україні не відповідає стандартам якості. Причинами цього є і застаріла нафтопереробна промисловість, і несумлінне ставлення виробників. Відсутність фінансування державою перевірок стандартів якості бензину ще більше погіршує і без того плачевну ситуацію на українському паливному ринку. Добавки в паливі згубно впливають не тільки на стан Вашого автомобіля, але і несуть безсумнівну шкоду навколишньому середовищу і здоров’ю людини.

Приклади найбільш поширених обманів:

– нафталін і залізо – додають для «перетворення» 92-го бензину в 95-й. Нафталін утворює нагар в камері згоряння, забиває форсунки і бензонасос, оксид заліза осідає на свічках, поступово вимикаючи циліндри з роботи.

– ацетон, бензол, толуол, ксилол – додають для підвищення октанового числа. Вони роз’їдають сальники, прокладки, гумові трубки бензопроводу і ущільнювачі паливної системи, сприяють корозії металу і отруєння дорогого каталізатора.

– сірка – при згорянні окислюється, а при подальшій взаємодії з водяною парою, утворює сірчану і сірчистий кислоти, що сприяє корозії металу.

– дизельне паливо (солярка) і гас – для розведення високооктанового бензину. Збільшують знос двигуна, витрата ПММ і токсичність вихлопних газів.

Щоб зменшити ризик виникнення поломок, наші фахівці, за допомогою досліджень ПММ, відпрацьованого масла, використовуваного палива, допоможуть Вам ефективно спланувати технічні огляди устаткування. Вчасно проведений аналіз мастильних матеріалів і відпрацьованого масла допоможе контролювати стан дорогих установок і механізмів

У нас Ви можете провести хімічний аналіз трансформаторного масла, а також турбінного і гідравлічного масла.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: