1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет голосов)
Loading...
17 Квітня 2017 / 166 просмотров

Навіщо потрібні екологічні дослідження?

Перш за все, рекомендується проводити екологічну експертизу при купівлі житла чи виборі місця будівництва, а також всім, хто має заміські ділянки і будинку. Комплексне екологічне обстеження допоможе виявити джерела підвищеної небезпеки і зберегти ваше здоров’я. Наприклад, купуючи ділянку для будівництва, виділений в результаті розділу сільськогосподарських полів, ви ризикуєте разом з чорноземом придбати небезпечну кількість використовуваних раніше пестицидів, гербіцидів, добрив, солей важких металів, таких як ртуть і свинець. Згодом, таке придбання може завдати непоправної шкоди вашому організму.

На якість води в колодязях і свердловинах також впливає близько розташовані сміттєві звалища, автомагістралі і промислові підприємства.

Негативний вплив на здоров’я людини впливає і радіаційний фон, який складається з природного радіаційного фону і опромінення локальними джерелами радіації. До таких локальних джерел відносять гіпсокартон, щебінка, граніт, стіни з бетону, шлакоблоку та цегли, мармур.

Ви не замислювалися, чому число алергіків збільшується з року в рік? За даними Медичного центру здоров’я за останні 20 років кількість людей, які страждають алергією в Україні, зросла практично в чотири рази. Причини цього явища криються в першу чергу в погіршенні екології. Чи не меншої шкоди завдають організму продукти харчування з новими харчовими добавками, побутова хімія, а також непомітні випаровування різних хімічних речовин, які входять до складу сучасних меблів, підлогових покриттів, будматеріалів. Особливу небезпеку являють собою ароматичні вуглеводні і фенолформальдегідні смоли. Фенолформальдегідні смоли використовують для просочення пресованої стружки і тирси – основного матеріалу для виготовлення меблів. Такі меблі не несе небезпеки тільки в тому випадку, коли вона герметично розкрита шпоном по всьому периметру. У разі деформації або при неякісному шпона, ви ризикуєте бути під впливом дуже токсичного і небезпечної речовини – формальдегіду. Джерелом формальдегіду також є полімерні матеріали, фанера і пластик.

Бути впевненим в екологічній безпеці всіх складових Вашого життєвого простору допоможе Вам проведення екологічної експертизи. Наші фахівці допоможуть Вам виявити і усунути всі шкідливі фактори, нададуть експертні висновки щодо отриманих результатів, а в разі відхилення від норми, дадуть необхідні рекомендації.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: