1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...
Відбір проб повітря робочої зони
12 Квітня 2017 / 401 просмотров

Відбір проб повітря робочої зони

Всім відомо, що підвищення в повітрі концентрації небезпечних компонентів (парів, газів) виявляє негативний вплив на людський організм:

  • знижується працездатність;
  • погіршується самопочуття;
  • з’являються професійні хвороби.

Наприклад, при концентрації в невеликому просторі пароподібних і газоподібних сполук можливий вибух або смерть людини (при попаданні в організм). Щоб робота була безпечною, вимагається неухильне дотримання ГДК (гранично допустимих концентрацій), тобто спеціально розроблених норм.

Чому необхідно проводити відбір проб повітря?

Гранично-допустимої концентрацією вважається таке значення, при якому у людини, що працює протягом сорока годин на тиждень, не виникають професійні захворювання і погіршення здоров’я. Тому, необхідно постійно контролювати якість атмосфери у виробничому приміщенні – виконувати відбір проб повітря робочої зони, згідно встановленого графіка.

Куди звернутися за дослідженням повітря в робочій зоні?

Щоб зробити аналіз повітря робочої зони, потрібно звернутися до фахівців з акредитованих хімічних лабораторій. В такому випадку аналіз буде виконаний фахівцями, що мають високий рівень знань і досвіду, які вміють швидко, а найголовніше, точно проводити хімічний аналіз. Крім того, вони використовують сучасні методики та обладнання, підтверджені регулярними державними перевірками. Тільки в цьому випадку, можна бути впевненим, що будуть дотримані всі норми, правила і стандарти. Таким чином, гарантується здобуття грамотного експертного висновку з достовірними результатами.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: