1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...
Як перевірити повітря в квартирі?
12 Квітня 2017 / 391 просмотров

Як перевірити повітря в квартирі?

Чи звертали Ви увагу на те, що в деяких приміщеннях у нас погіршується самопочуття? Починає різати в очах, відчуваємо свербіння шкіри, запаморочення, головний біль. Такі симптоми зовсім не обов’язково є наслідком якого-небудь захворювання, а можуть бути реакцією на погане повітря в приміщенні. Зараз існують рішення таких проблем, які не потребують прийому знеболюючих і протиалергійних препаратів, які тільки позбавляють від симптомів, але не усувають причину нашого поганого самопочуття.

Чому повітря стає шкідливим?

Перед перевіркою повітря в квартирі, слід подумати над тим, що може стати причиною поганого повітря в квартирі. Проблеми можуть з’явитися через нові меблі або недавній ремонт, а, цілком можливо, поруч із будинком розташоване хімічне виробництво. Також однією з причин забруднення повітря може бути неправильна робота кондиціонера, вентиляційної системи або побутової техніки. У такому випадку потрібно або виконувати перевірку всіх побутових приладів, або звертатися до фахівців-хіміків. Вони зможуть і перевірити повітря в квартирі, і виявити джерело забруднення повітря.

Як проводиться перевірка повітря?

Перед тим як проводити перевірку повітря, потрібно підготувати приміщення. Потрібно провести вологе прибирання, але без застосування миючих засобів і після ретельного провітрювання приміщення. При виклику фахівця додому, він приїжджає зі спеціальним обладнанням, яке використовується для відбору проб повітря в приміщенні і на вулиці. При аналізі результатів дослідження повітря, можна буде зрозуміти, що є джерелом його забруднення.

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: