1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 голосов, оценка: 5,00 из 5)
Loading...
Як позбутися неприємного запаху в автомобілі?
31 Травня 2018 / 616 просмотров

Як позбутися неприємного запаху в автомобілі?

Як відомо, для сучасної людини автомобіль не розкіш, а засіб пересування. Але він повинен бути комфортним і доглянутим, щоб знайомі, яких ви з нагоди зголосилися підвезти, чи не морщили ніс і не поспішали відмовитися від такої поїздки. Сторонній запах у салоні автомобіля – досить поширена проблема. Причому, найчастіше це зовсім не означає, що господар – нечупара, і не дбає про стан машини. Неприємний запах в автомобілі може бути викликаний різними причинами. Про те, чому з’являються непотрібні «аромати», і як вивести запах з автомобіля – читайте далі.

Сторонній запах у салоні автомобіля: основні причини

Перш, ніж думати, як позбутися від запаху в автомобілі, необхідно з’ясувати його причину. Неприємний запах в автомобілі може мати абсолютно різну природу. Умовно запахи можна розділити на три великі групи:

  1. Запахи в автомобілі, що виникають в результаті життєдіяльності людини або тварин. Сюди можна віднести запах гниття (наприклад, від випадково забутих або пролитих в салоні продуктів), запах шерсті домашніх тварин, запах тютюну і т.п.
  2. Запах в салоні автомобіля, що має технічну природу.
  3. Запах цвілі в автомобілі.

Рішення проблеми як прибрати неприємний запах в автомобілі починаємо з пошуку видалення джерела запаху.

Як позбутися від запаху гниття в автомобілі

Запах гниття в салоні автомобіля може виникнути, якщо під сидіння випадково закотився фрукт або овоч, діти пролили на сидіння сік і т.п. В цьому випадку потрібно викинути все, що виділяло неприємний запах, а підлогу або сидіння ретельно вимити і вичистити. Те ж саме і з запахом шерсті тварин. Щоб позбутися неприємного запаху в автомобілі, потрібно ретельно очистіть від шерсті підлогу і сидіння, якщо запах не пішов в повному обсязі, можна скористатися звичайним миючим засобом.

Дуже часто запах в автомобілі виходить від килимків: адже на ногах можна випадково занести в салон все що завгодно, а потім ламати голову, як же позбутися від запаху в автомобілі. Тому ідеальний варіант – гумові і силіконові килимки. Їх очищення не складає абсолютно ніякої проблеми. Складніше з тканинної оббивкою салону. Як позбутися від запаху в салоні автомобіля? Частіше пилососьте оббивку, при необхідності використовуйте засоби для чищення та засобами для виведення плям. Щоб остаточно вивести запах з автомобіля, регулярно провітрюйте салон. Це допоможе, в тому числі, позбутися від запаху сирості, якщо він присутній в машині.

Як позбутися неприємного запаху в автомобілі

Як позбутися від запаху тютюну в салоні автомобіля?

Запах тютюну в салоні автомобіля – один з найбільш стійких. Якщо водій –курець зі стажем, такий запах буквально «в’їдається» в усі поверхні. Вивести цей запах з автомобіля досить складно. Один з виходів – повна професійна хімчистка салону або обробка спеціальними засобами. Але можна спробувати впоратися і своїми силами. Як позбутися неприємного запаху в автомобілі? Для цього необхідно:

  1. Ретельно вичистити килимки і обшивку автомобіля.
  2. Помити сидіння (попередньо знявши обшивку, її теж потрібно вичистити).

Буває, що якийсь слід неприємного запаху тютюну в салоні автомобіля після обробки все-таки залишився. В цьому випадку можуть допомогти «народні» засоби. Наприклад, кава відмінно вбирає запахи. Мелену каву потрібно насипати в якусь ємність і залишити в машині на ніч, попередньо закривши всі вікна. При необхідності таку процедуру можна повторити.

Як прибрати неприємний запах в автомобілі: «технічні» запахи

Зрозуміло, що неприємний запах кислого соку або тютюну в автомобілі нікому не приносить задоволення. Але набагато небезпечніше, якщо у вашій машині з’явилися сторонні технічні запахи: бензину, паленої проводки, пластика тощо Вони можуть свідчити про серйозні поломки. Тут мова вже йде навіть не про те, як позбутися неприємного запаху в автомобілі, а про термінове усунення несправності.

Якщо в салоні відчувається запах вихлопних газів, значить – не в порядку вихлопна система. Проблему потрібно оперативно вирішити, інакше поїздка в авто може закінчитися, як мінімум, нудотою та головним болем. Адже вихлопні гази мають дуже шкідливий вплив на організм.

Причиною неприємного запаху в автомобілі може стати і несправна система кондиціонування. В цьому випадку запах буде з’являтися при включеному кондиціонері. Щоб усунути проблему, краще звернутися за консультацією до фахівців.

Як позбутися від неприємного запаху в автомобілі: покрокове керівництво

Отже, підіб’ємо підсумки: як же прибрати неприємний запах в автомобілі?

  1. Шукаємо причину неприємного запаху.
  2. Проводимо ретельне прибирання салону, якщо запах має органічне походження. (Використовуйте спеціальні засоби для різних поверхонь, а також пилососи для авто).
  3. Для видалення технічного запаху зверніться в автосервіс, щоб виявити і усунути можливі поломки.
  4. Використовуйте ароматизатори повітря. Але зловживати цим засобом не варто.

Віддавайте перевагу натуральним ефірним оліям, особливо, якщо ви або хтось із ваших рідних – алергіки. Ніколи не намагайтеся «забити» ароматизатором неприємний запах в автомобілі. Це тільки посилить проблему.

Приємних вам поїздок!

Лайкнуть

У Вас є питання або Вам потрібна консультація?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовну консультацію!

Читайте схожі статті: